Vyberte si ty nejlepší.
Pracujte s profesionály. Pracujte s námi.

Objev svůj talent a potenciál

Věříme, že silné vztahy, týmová harmonie a dlouhodobá spolupráce jsou tím, co nás vede k úspěchu a profesionalitě.
Vytváříme zdravou firemní kulturu, příjemné pracovní prostředí s podporou zdravého životního stylu a otevřené komunikace.
Investujeme do rozvoje našich lidí a stavíme na jejich zkušenostech. Chceme, aby se naši kolegové neustále rozvíjeli, a proto jim věnujeme čas a podporujeme jejich talent, potenciál i ambice.

Koho hledáme:

 

Neobjevili jste pozici, kterou hledáte?

Nevadí. Pošlete nám životopis a my se s vámi rádi spojíme, abychom společně probrali vaše možnosti a možné příležitosti u nás.

Za úspěšnou společností stojí spokojení kolegové

S péčí nám vlastní vytváříme nejen příjemné pracovní prostředí, kde se každý cítí podporován a respektován, ale nezapomínáme ani na osobní rozvoj s nabídkou vzdělávacích programů a dalších služeb a benefitů.

200+
počet zaměstnanců
60 tis.+
počet vypitých šálků kávy a čaje ročně
700 l+
moštu a zdravých sirupů
500 kg+
snězeného ovoce ročně

„V Avenieru pracuji víc jak 10 let a stále mě to baví. Práce je různorodá a dynamická. S lékaři mám výbornou spolupráci založenou na důvěře. V Avenieru máme skvělý kolektiv, kdy se můžeme spolehnout jeden na druhého. A od kolegů i vedení cítím důvěru a vím, že prezentuji kvalitní služby a produkty, kterým sama věřím.“

Veronika Hodánková, Specialistka distribuce

Na práci na Zákaznické lince se mi líbí, že mohu pomáhat lidem a vidím, že moje práce má smysl. S kolegy se potkáváme nejen v práci, ale i po ní, což nás posiluje jako tým. Avenier navíc nabízí bohatou paletu benefitů, které nám pomáhají udržovat rovnováhu mezi prací a osobním životem. Velmi se mi líbí možnost očkování zdarma či vitamínové balíčky.

Martina Halasová, Konzultantka odd. Péče o zákazníky

V Avenieru mám skvělou příležitost propojit vlastní četné cestovatelské zkušenosti s profesními. Na své práci oceňuji velkou rozmanitost, zaměření na prevenci, možnost neustále se vzdělávat a odborné informace předávat dále nově nastupujícím kolegům i našim klientům. Další velký bonus je pro mě příjemný pracovní kolektiv a podpora ze strany nadřízených.

Klára Kutačová, Školicí sestra

Ve firmě působím jako Kvalifikovaná osoba a Kontrolor kvality. Z profesního pohledu mi největší radost přináší možnost přispívat k vysokým standardům kvality a bezpečnosti léčiv, která pomáhají lidem zlepšit jejich zdraví. Mimo to si na Avenieru cením otevřené a přátelské firemní kultury, kde každý z kolegů má možnost vyjádřit svůj nápad a názor.

Silvie Placherová, Kvalifikovaná osoba a Kontrolorka kvality

V Avenieru jsem našel skvělý kolektiv a práci, která mi dává smysl. Panuje zde přátelská a pohodová atmosféra, a proto se do práce každý den těším. Rád se potkávám s našimi zákazníky a pomáhám jim řešit jejich problémy. Věřím, že spokojený zákazník a spokojený zaměstnanec jdou ruku v ruce. Pro mě, práce snů.

Michal Pěnčík, Specialista distribuce — Koordinátor rozvoje

Žádný den na Zákaznické lince není stejný, a to mě velmi baví a zároveň mě to motivuje se stále profesně vzdělávat. S kolegy tvoříme skvělou partu, se kterou se rádi potkáváme nejen v práci, ale i mimo ni. Avenier není jen o práci, ale také o zajímavých benefitech, jako jsou například poobědová cvičení, která mi pomáhají udržovat dobrou náladu.“

Tereza Jantošovičová, Konzultantka odd. Péče o zákazníky

Na práci v Avenieru mě nejvíce baví to, že není stereotypní. Každý den se děje něco nového a zajímavého. Věřím v to, co děláme, protože očkování je důležitá prevence, která má smysl. Velmi oceňuji širokou škálu benefitů, které nám Avenier nabízí.

Petr Volek, Specialista distribuce — Koordinátor rozvoje

Na zákaznické lince v Avenieru se každý den setkávám s novými výzvami. Práce není monotónní, za což jsem velmi ráda. Navíc máme skvělou partu kolegů, kteří jsou pro mě důležitou oporou nejen v práci, ale i v osobním životě. Avenier nabízí zajímavé benefity, jako je dovolená v den narozenin, další vzdělávání či účast na různých akcích.“

Adéla Jůzová, Konzultantka odd. Péče o zákazníky

Před nástupem mě potkala spousta změn, ale tato byla jednou z nejvýraznějších. Přesun ze státního do soukromého sektoru s trvale přátelským přístupem byl téměř jako sen. V ordinaci tvoříme efektivní tým, což naši klienti potvrzují. Z řady benefitů bych určitě vyzdvihl placené volno na narozeniny, či řadu firemních akcí, na kterých se vždy rád potkám i s ostatními kolegy.

Ondřej Vedral, Zdravotní bratr

U Avenieru pracuji od roku 2008. Poskytujeme komplexní služby spojené s výjezdem do zahraničí, tedy nejen očkování, ale i poradenství, související s výskytem infekčních nemocí a potíží, se kterými se mohou naši klienti na svých cestách potkat.

MUDr. Hana Tkadlecová, Lékařka a odborná garantka Očkovacího centra 

V Avenieru jsem 15. rok, a má práce mě baví a jsem zde spokojená. Oceňuji, že jsem měla možnost se kariérně posouvat, od Zákaznické linky, přes Podporu až po současnou pozici, která mi sedí nejvíc, – pomáhat lékařům a sestrám v našich Očkovacích centrech v jejich každodenní práci. A co je pro mě nejdůležitější? Přátelská atmosféra a skvělí kolegové, díky kterým je práce radostí, ne rutinou.“

Jitka Březinová, Specialistka provozu a interní komunikace

Do Avenieru jsem nastoupil jako čerstvý absolvent a hned jsem se mohl zapojit do několika zajímavých projektů. Na práci mě nejvíce baví dynamičnost a různorodost, kdy můžu využít své teoretické znalosti v praxi. Velmi oceňuji i možnost dalšího vzdělávání v oboru.

Michal Zich, Referent marketingu

„V Avenieru pracuji už 8 let, a ani za tu dobu nejde o stereotyp. Každý den se musíme vypořádat s novými, i když někdy náročnými situacemi, ale právě to mám na své práci ráda. Cením si všech skvělých benefitů, jako jsou pravidelná firemní setkání s kolegy ze všech regionů. Tyto akce nám pomáhají utužovat vztahy a budovat skvělý tým, což nám usnadňuje zvládnout i náročnější dny.“

Marta Sekaninová, Koordinátorka distribučního centra

Na avenierské HR židli sedím již 13 let a je to moje ‚srdcovka‘. Není pro mě důležité mít jen ‚papíry‘ v pořádku, ale naplňuje mě péče o kolegy, aby do práce chodili stejně rádi jako já. Během let jsem si zde našla spoustu přátel, se kterými se ráda setkávám i mimo práci. Nejvíce oceňuji kromě úžasné party jednoznačně poslání firmy, firemní kulturu a skvělou komunikaci napříč společností.“

Renata Pojmanová, Specialistka lidských zdrojů

V Avenieru pracuji již více než 11 let. Začínala jsem na zákaznické lince a po 3 letech jsem se kariérně posunula na oddělení Podpory. Má práce mě baví díky různorodosti úkolů a aktivní komunikaci se zákazníky i kolegy. Oceňuji také širokou nabídku benefitů, které firma poskytuje.

Klára Depiaková, Specialistka interních procesů

Když jsem před pár lety nastupovala do Avenieru, netušila jsem, kam mé první kroky povedou. Brzy jsem se přesvědčila, že jsem na správné cestě. Poznala jsem tady plno skvělých lidí. Dnes je pro mě Avenier srdeční záležitost.

Veronika Kubešová, Odborná asistentka OCM

Ve firmě působím prakticky od jejích začátků a stále je čím se inspirovat. Jsme dynamický tým, se spoustou změn a nových projektů, takže je prakticky nemožné profesně ustrnout.
Oceňuji, že táhneme za jeden provaz a když je třeba, vzájemně se podržíme.
A to platí i na našem oddělení.

Lenka Čechová, Účetní

Do Avenieru jsem nastoupila jako Konzultant zákaznické linky a po dvou letech se mi podařilo díky internímu výběrovému řízení přestoupit na pozici Specialisty veřejných zakázek. U společnosti oceňuji stabilitu, zázemí, přátelský kolektiv, různorodou a zajímavou práci a samozřejmě i širokou škálu nabízených benefitů.

Milada Vencová, Specialistka veřejných zakázek

V Avenieru jsem denně v kontaktu s kolegy z různých oddělení napříč celou firmou, proto jsem nejspokojenější, když všichni společně spolupracujeme a vycházíme si vstříc. Nejvíce si vážím přátelského přístupu mnoha mých kolegů, se kterými se setkávám osobně na centrále společnosti, nebo při komunikaci telefonicky či e‑mailem.

Ivana Pavlišová, Specialistka nákupu

Pracuji zde něco málo přes rok a musím říct, že práce IT brigádníka mě skutečně baví a naplňuje. Nejvíc mě však motivují kolegové, se kterými sdílím kancelář a na které se můžu kdykoli obrátit s jakýmkoliv problémem. Mám radost z toho, že můžu usnadnit práci našim lékařům a sestrám při potížích s počítačem, nebo tiskárnou, a že má moje práce smysl.

Vojtěch Javorek, IT Brigádník

V Avenieru má práce smysl a hlavně není stereotypní. Čeho si však cením nejvíce, je práce v kolektivu skvělých a inspirativních kolegů i přátel, se kterými společně řešíme nejen pracovní výzvy, ale také zajdeme na pivo oslavit úspěchy, či si volnočasově zasportovat.“

Jana Matulová, Specialistka analýz

„Pracuji v Avenieru od jeho počátků a jsem velmi spokojená. Kolegové jsou ochotní, přátelští a vždy připraveni všem pomoci. Panuje zde příjemná atmosféra. Práce je dynamická a neustále přináší nové výzvy, které mě motivují a umožňují mi růst jak profesně, tak osobně.“

Jana Zálešáková, Účetní

„Práce u nás je dynamická a zajímavá. Oceňuji především skvělý kolektiv, kde všichni vědí, že stejně jako platí v životě ‚že vše souvisí se vším‘, tak i zde platí, že jakékoliv rozhodnutí, činnost či případná chyba se projeví v práci všech ostatních. Pracujeme tedy jako jeden tým. Je poznat, že Avenier je takové ‚soukolí‘, kde i ta nejmenší součástka má svůj význam a důležitost.“

Dana Honzátková, Hlavní účetní

„Do Avenieru jsem přišla z konkurenční firmy zabývající se distribucí léčiv. Přišlo mi to jako vhodná příležitost pokračovat a rozvíjet se v tom, co mě baví. Práci v Avenieru mám ráda z důvodu různorodosti a spojení práce na počítači s aktivním pohybem po distribučním centru. Také si cením široké škály benefitů.“

 

Olga Hrušková, Specialistka distribučního centra

„Práce v Avenieru je dynamická a neupadá do stereotypu. Na své pozici můžu uplatňovat analytické myšlení a mám prostor se profesně rozvíjet. S kolegy tvoříme fajn tým, ve kterém panuje přátelská atmosféra, což je pro mě velké plus.“

Helena Vašková, Specialistka analýz

Hodnocení očima kolegů, které nás velmi těší.

Avenier jako zaměstnavatel

0%
100%

Kolegové v Avenieru

0%
100%

Nadřízení

0%
100%
Oceňuji přístup k zaměstnancům a výhodné benefity.
Jistota a stabilita
Možnost učit se novým věcem.

Práci kolegů umíme ocenit

Placené volno

5 týdnů dovolené, 3 dny placeného volna a navíc volno v den vašich narozenin.

Cafeterie

Měsíčně se můžete těšit na příspěvek ve výši 1 tis. Kč, tj. 12 tis. ročně.

Očkování

U nás máte veškeré očkování zdarma (tuzemské i cestovní) a pro vaše blízké nabízíme 30 % slevu.

Vitamíny

Pro podporu zdraví a prevenci se můžete koncem léta těšit na vitamíny a doplňky stravy.

Stravenky

Dostáváte příspěvek na stravu a také občerstvení přímo na pracovišti.

Vzdělávání

Nabízíme široké portfólio vzdělávacích online či offline kurzů, včetně benefitního vzdělávání s roční licencí do Sedua

Multisport karta

Za výhodnou cenu můžete sportovat i relaxovat v mnoha zařízeních po celé ČR.

Pojištění

Na penzijní a životní připojištění přispíváme měsíčně ve výši 1 + 1 tis. Kč, tj. 12 + 12 tis. ročně.

Máte otázky? Ozvěte se nám!

Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy. 😊

+420 533 337 511
lidskezdroje@avenier.cz